Druhý monitor "Out of range"

Zdravím,mám ke grafice připojený dva monitory. Jeden, který používám jako hlavní je připojený přes DP a má obnovovací frekvenci 144Hz, druhý zapínám jen pro práci, je připojený před HDMI (myslim, že 1.4) a je to klasický 60Hz monitor. Oba monitory mají rozlišení FullHD.Když dám zobrazení na oba monitory (Nastavení->Nastavení zobrazení->Rozšířit zobrazení), tak občas se obraz v pohodě zobrazí i na druhém monitoru, ale občas na druhém monitoru vyskočí hláška "Out of range". Monitor musim 2x-3x vypnout a zapnout, pak se chytne.Nevíte někdo jak tohle vyřešit, aby to šlo rovnou? Díky

Odpovědi na otázku

Nastavit oba monitory na stejnou frekvenci. Nebo alespoň na druhém monitoru nastavit natvrdo jeho parametry, hlavně tu frekvenci a nenechávat to na systému, který se zjevně pokouší nastavit prvnímu monitoru stejnou frekvenci, jakou má první.