Druhy monitor nejde při spuštění

Zdravím včera večer jsem zapl počítač a z nějakeho důvodu nešel sekundarní monitor neřešil jsem to odpojil jsem ho a zapojil do vedlejšího D-portu a šlo to dneska jsem zapl počítač a zase druhý monitor nejde vím že by pomohlo to přehodit zas do jiného portu ale nemůžu to přehazovat při každém spuštěníStalo se to někomu a povedlo se vám to nějak vyřešit Díky

Odpovědi na otázku

Křišťálová koule nic z toho mála neporadila.Co třeba sestava? OS? Je uživatel přihlášen? Atd.

windows 111 slot 16gb rammonitory jsou oba aoc zakladni deska asus b350 gamingamd ryzen 5amd radeon rx 5801 ssd 250gb1hdd 1tb Stačí ? klidně další informace dodám stačí říct

Nesdělil jsi typ kabelu. Mně se to dělo taky, s redukčním kabelem displayport (GK) na HDMI (monitor). Pak jsem použil redukci displayport na DVI a funguje to bez problémů. (Můj monitor nemá displayport a grafika má jemom displayporty, tak proto redukce.)

Nemám sice dva monitory, ale předpokládám, že by to neměl být problém pohrát si s nastavením.. 1. Win + P .. vybrat možnost "duplikovat / nebo rozšířit"2. Na ploše klepnout pravým na myši a zvolit "Nastavení obrazovky"poté níže -> "Více obrazovek" , klepnout na "Rozpoznat" .. a poté jako další nastavení klepnout na "Upřesňující nastavení obrazovky"

Dívej mě po každém zapnutí počítáče to ten display ani nenajde nejde do něj signál

Tak změn ovladače.

Některé monitory se musí ručně nastavit -> detekce signálu -> DP, HDMI..Některé monitory automaticky rozpoznají připojení, jestli jde o DP nebo HDMI.. Poté by se duplikování/ nebo rozšíření obrazovky mělo ručně nastavit -> podržet klávesu Windows + klepnout na klávesu P a následně vybrat volbu ..

Díky všem nakonec se to vyřešilo přeinstalací grafických driverů

O.K.. Na přeinstalaci ovladače grafiky je nejvhodnější použít DDU(Display Driver Uninstaller) a odinstalovat starší ovladač v nouzovém režimu.. 1. Nejdříve stáhnout nový ovladač grafiky NVIDIA / AMD.. 2. Stáhnout DDU3. msconfig - zaškrtnout na kartě "Spuštění počítače" -> "Bezpečné spuštění" bez sítě 4. Restart5. V nouzovém režimu - spustit DDU.. následně restart6. Pokud se to vrátí do nouzového režimu - zrušit "Bezpečné spuštění"7. V nastartovaném systému spustit instalaci nového ovladače grafiky..