» Poradna » Windows (a jiné OS)

Druhoná licence Windows 10

Zdravím, může být s druhotnou licencí spojený nějaký účet?Děkuji

Odpovědi na otázku

A opět dotaz kolem druhotných licencí OS Windows..Kup si legální licenci Win v Alze a nebudeš muset řešit píčoviny..

Kup si plnohodnotnou licenci a vykašli se na nějaké překupníky. Kdyby fungovaly normální zákony, tak jsou všichni překupníci dávno ve vězení!

Pokud je licence prodaná OK, tak by s ní neměl být žádný účet spojený, není totiž jak to udělat.

Tzv. druhotné = kradené licence fakt nedoporučuji kupovat. Máš dojem, že normální uživatel bude trvale prodávat stovky licencí (Aukro ...) na aktuální OS za 200,- Kč, když jeho tržní cena je desetinásobná? Připadá ti to přirozené? Pokud ano, jdi do toho, ale následky si pak připočti sám. ♦

jestli myslíš takové ty rádoby licence z Aukra nebo Ebay za pár stovek, tak na nich není legálního vůbec nic. Pokud nutně potřebuješ Windows, kup si licenci v nějakém normálním obchodě - moc na tom neušetříš.

tu mají druhotnou licenci W8 za 900 Kč:https://shop.instaluj.cz/windows-8-pro-32bit-64bit-cztam by snad zádrhel být neměl a W8 snad jde pořád upgradovat na W10 zdarma.

Jde stále i sedmička.Tak měsíc zpátky jsem to dělal na dvou instalacích.Snaha MS dostat lidi na desítku je silnější, než marně se snažit nabízet tento systém za peníze.

jo, ale druhotné licence W7 jsou paradoxně dražší:https://shop.instaluj.cz/druhotny-softwarenejspíš protože spousta lidí má zájem provozovat W7 jak jsou a nehledá jen něco, co upgradujou na W10. Taky mám jednu FPP W7 dobře ulitou do budoucna