» Poradna » Ostatní

Druhá obrazovka

Ahoj lidi,chtěl bych se zeptat jestli jde nastavit druhou obrazovku tak, že kurzorem myši budu táhnout nahoru a přejede z jedné obrazovky do druhé (obrazovky jsou nad sebou). Mám to tak že musím jed do boku a kurzor myši přejede do druhé strany, jako by byly ty obrazovky vedle sebe, chci to nastavit tak, jak jsem psal, jako by v reálném rozestavení obrazovek.Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

V nastavení zobrazení máte zobrazené monitory, jednoduše je přetáhněte tak jak vám vyhovuje, tzn ve vašem případě si je umístěte v tom dialogovém okně tak jak je máte fyzicky, hotovo.

Děkuji p. Kocmane.