» Poradna » Programy

Dropbox odhlášení z PC

Dobrý den,dostala jsem starší počítač a na něm je stále na Dropboxu uložený bývalý majitel, já bych ho také potřebovala využívat a jemu se také moc nelíbí, že mám přístup k jeho účtu... do ted jsem používala dropbox jen přes telefon, tak tomu vůbec nerozumím...mám kolonku v příkazovém řádku vpravo a nějak tam nemůžu vůbec najít nic jako odhlášení nebo něco podobného...jakmile jsem na webu, tak jeho odhlásit a sebe přihlásit pochopitelně můžu, nicméně v PC zůstává stále on. Doufám, že jsem to popsala správně a pochopitelně, děkuji předem za rady. Denisa

Odpovědi na otázku

ked kliknes bud pravym alebo lavym tlacitkom na ikonku dropboxu, tak sa ti zjavi take zmensene okno DropBoxu. Uplne v pravo hore je ikonka uctu. Kliknes a malo by sa zjavit take menu. Pojdes na Preferencies (Nastavenia). Zjavi sa alebo by sa malo zjavit dalsie menu s Polozkou Account. Ked kliknes na Account tak je tam volba Unlink This DropBox. KEd potvrdis OK, tak sa stopne synchronizovanie a mozes zmazat subory v adresary c:\Users\%denisa%\Dropbox. A potom by si mala mat moznost sa prihlasit pod sebou.

děkuju, už je to

neskutočne vám ďakujem za túto radu!!!

Ten původní majitel je ovšem dost hloupý, on ti dá vlastní PC s přihlášenými službami a pak se mu nelíbí, že do nich máš přístupu? Obecně je vůbec hloupost dávat někomu počítač s vlastními daty a vlastně je i hloupost začít používat cizí počítač a nevyčistit kompletně disk (+ čistá instalace Windows).