» Poradna » Programy

Dropbox - přístup

Mám účet na Dropboxu a používám ho na 2 PC a mobilu. Na jednom počítači se ale už pár dnů nemůžu k účtu připojit, nefunguje mi synchonizace souborů, nedostanu se ani na stránky www.dropbox.com. Nepomolo přeinstalování apky, zkoušel jsem i jiné prohlížeče, vypnutí antiviru. Nvím, jestli to s tím souvisí, ale blbne mi i přístup k aktualizacím ovladače na GK Nvidii, přístup na uložiště pro tisk HP ePrintshare...

Odpovědi na otázku

...zkusím ještě aktualizovat Wokna (mám Visty a zatím jsem si na ně nemohl stěžovat)...

To vypadá, že Ti blbne celkově přístup k Internetu nebo máš zablokované nějaké porty.