Drop fps , neschopnost rozjet starší hry ( např. saints row : the third )

Zdravím všechny na živě.czMám tu problémek. Mám masivní drop fps ve hře call of duty modern warfare a nevím co stím, také nemohu rozjet starší hry jako například Gta 4 , Crysis 2 a nebo také Saints row the third. Prosím o pomoc všech co mohou . Předem děkuji za vaše odpovědi a rady .

Odpovědi na otázku

Zde je moje sestava.CPU: AMD Phenom(tm) II X4 975 Processor @ 3620MHz Core count: 4VGA: AMD Radeon HD 6700 SeriesRAM: 8189MB | Used: 35%Screen: 1360x768 @ 32Bit 60HzBIOS DATE: 4.5.2011OS : Windows 7 Ultimate 64bit Service Pack 1 | Build:7601