» Poradna » Programy

Drivery k telecom webcam

Cafte, nedavno som sa dostal k webcamere, co kedysi rozdaval v nejakej akcii Slovak Telecom.
Bohuzial, nemam k nej driver, googlil som cele poobedie, a jedine co som zistil,
bolo to, ze sa jedna o takuto kamerku, len s logom t-com www.cdv-sevenm.sk ...

nema niekto nahodou na to driver? nasiel som aj par odkazov, ale nepodarilo sa mi to rozchodit nijako.

vdaka!!!

Odpovědi na otázku

Co zkusit se zeptat na tech. podpore t-com... Mozna pomuzou.