» Poradna » O Živě.cz

Driver: San Francisco - má příběh?

Dobrý den,chci se zeptat jestli má hra Driver: San Francisco příběh nebo je "nekonečná".Předem moc děkuji

Odpovědi na otázku

A také se chci zeptat jestli mi tuto hru utáhne intel HD Graphics 4000 (klidně na malé dataily,..)

Ty si z nás normálně děláš srandu viď. Intel HD není grafika, ale parodie na grafiku. Ta hra bude náročná jak prase......a proč si to nevygooglíš, jestli ta hra bude mít příběh nebo ne, případně nemrkneš na herní weby (třeba hrej.cz)? Zase línej jak prase.....

hra má příběh a moc ji doporučujuminimální nároky na grafiku jsou: — Grafická karta: 256 MB s podporou Shader Model 4.0