» Poradna » Ostatní

Driver pro zvukovku OPTI

Zdravím všechny,mám doma starou ISA zvukovou kartu Media Forte s čipem OPTI 82C931 a chci ji nacpat do PC,kde pojede výhradně ještě MS-DOS 6.22.Nemá někdo k dispozici ovladač na tuto kartu ale pro DOS?Stačí link nebo info kde se dá něco sehnat,díky moc.Vím že je to asi marná snaha,ale chci do toho jít-mám mraky starých Dosových her,které nejdou pod žádným Windowsem.

Odpovědi na otázku

Zkus tyhle:http://www.soundcard-drivers.com/drivers/54/54041.htmPripadne zkus hladat na google: OPTI 82C931 dos driversPS:DObrej emulator dosu pod win je DOSBOX

Dejte sem e-mail, pošlu Vám disketu s ovladači.

Díky moc za sVaši snahu,můžete to poslat na kondor69@seznam.cz

Muzes zkusit ten link uvedenej vejs, ale ja se podobnou zvukovku snazil zprovoznit nekolik hodin a moc se mi nedarilo - ocividne se ji v nekterejch pocitacich proste nelibilo. Spis bych ti doporucoval mrknout se po bazarech po nejakym jumperovym SB16 nebo AWE. Kdybys mel cestu pres Mnichov nebo Banskou Bystricu, tak se stav, mam jich par - dokonce jsem nekde mel jednu Awe Gold...

Ten link zkusím,ale mám zkušenosti s tím,že se dají bez problémů stáhnout ovladače pro jakýkoliv OS,jen pro MS DOS to je problém.A já chci právě ten čistý MS dos 6.22.Ta karta fungovala v Dosu normálně,měl jsem i drivery ale známe to všichni-ty zatracený diskety stárnou sakra moc rychle a když jsem ji po x letech potřeboval použít tak zklamala.No nic,jdu to zkusit na tom linku.Díky Vám všem