Driver pro HX chipset

Nevite, kde najit driver pro desku s intel HX chipsetem? Je to pro pocitace siemens nixdorf scenic Pro C5, nemuzu tam rozchodit USB porty.Diky

Odpovědi na otázku

Rekl bych ze USB je zalezitosti operacniho systemu, ne driveru. Podporu USB ma Win98 a vyssi + Win95 SR2 pokud se namylim.Co se tyka driveru, jsou v baliku Intel.inf

podařilo se ti nenapsat ani pro jaký systém to chceš - jestli linux nebo etc....předpokládám HX chipset je ve Windows plně (včetně usb) podporovaný odhadem od Win98...  taky existoval konkurenční HX -Pro čipset což byl klon HX jestli měl USB nevím. nevímdel do google hledat hx chipset USB driver a ve vyhledaném něco najdeš

Je to pro WIN98SE, cerstve jsem je nainstaloval a ve spravci zarizeni nic o USB neni, ja potrebuji rozchodit web-kameru, kdyz dam hledat driver googlem nebo na intelu, tak to neco najde, ja to stahnu, ale kdyz to nainstaluju, tak tam zase USB neni

Mas ho vubec v Biosu zaple ?

Omlouvam se, je to skutecne BIOSem, sam bych si nejradsi nakopal, takovahle blbost a ja to cely den hledam, diky vsem za ochotu