» Poradna » Windows (a jiné OS)

Driver power state failure

Dobrý den,potřeboval bych od Vás pomoct a najít viníka této BSOD, popřípadě jak nejlépe se této chyby zbavit.PC:i7 5820K Zotac AMP! Extreme GTX1070Asus Sabertooth X99Corsair LPX32GB 3200MHzSamsung 850 Evo 250GBCorsair RM650iFractal design R5EK-KIT X360Windows 10 Home 64-bit

Odpovědi na otázku

A co stojí v tom BSOD? Tady asi nikdo křišťálovou kouli mít nebude...

Pouze to co je v nadpisu Driver power state failure, nic konkrétnějšího tam není.