» Poradna » Programy

Driver na GDI VOLARI XP5

zdravim lidi. poradi mi nekdo kde bych nasel ovladac na graf. kartu GDI VOLARI XP5 ? hledam jsem , ale nejak se mi nedari. na webu jsou jen ovladace pro notes DELL. je to pro ECS Elitegroup 532. mam notes bez instalacniho CD. ostatni ovladace jsem nasel , ale na grafika se nedari. je to zhruba 2 roky stary notebook. diky moc za rady.

Odpovědi na otázku

Cus pane,

pokud jsi se spletl v nazvu graf. karty, tak pro XGI VGA Volari XP5 jsou ovladace ke stahnuti zde :
drivers.softpedia.com ...

diky za odpoved.

urcite jsem spletl nazev karty. je to opravdu XGI VOLARI XP5 , ale ne pro notebooky DELL , ale pro notebook ECS Elitegroup 532. je to jina verze ovladacu. diky za rady .