Drgon age inquisition

Dobrý den chtěl bys se zeptat jestli mi na rozjetí Dragon age inquisition bude stačit tento hardware jenom odhad.Nevím jestli má cenu si hru předobjednávat.Předem děkuji za odpověd.LuKralOperační Systém: Win 7 64 bitProcesor: i5 3550P 3.3ghz RAM: 4 GBGrafická pamět: 2 GBGrafická karta: R9 270

Odpovědi na otázku

Ano.Najit minimalni HW pozadavky byste snad zvladnul i sam, ne?

Ano jen jsem si nebyl jistý tou ramkou která není zrovná nejlepší.Přeci jenom má to mít otevřený svět.

No nejlepsi neni, ale minimalni pozadavky to splnuje. Pokud to bude delat potize, lze uvazovat o moznosti upgradu RAM.Ale svet nesvet, ono to nejspis pojede uveritelne.

Nejspíš jo.Děkuji za odpověd

A ještě mohl byste mi poslat stránku na ty HW nároky jelikož jsem je googloval ale našel jsem akorát stránku gamedebate ale ty nároky co uvádějí jsou velice nízké.

No rekl bych, ze tech stranek se najde docela dost. Vcetne stranek vyrobce / vydavatale..http://lmgtfy.com/

Zdvojnásob RAM a měl bys být ok...

ok.Díky