» Poradna » Programy

Dragon age origins - padá mi hra

Ahoj lidi. Potřebovala bych pomoc. Už dřív jsem dragon age hrála a jelo mi to i s dlcčkama v pohodě. Po delší době jsem si nainstovala oba dragony znovu, ale jede mi pouze dvojka. U jedničky jsem instalovala vše v pohodě, extrahovala do složek češinu a spustila. Hlavní nabídka se mi spustila v pohodě, dala jsem play, začalo se to načítat, ale najednou mi to spadlo. Takže se mi vždy ukáže jen začáteční nabídka, kde si vyberete, jestli chcete hrát, nastavit hru, odinstalovat a podobně. Dál se mi to načte jen do okýnka na 5 sekund a padne celá hra. Restartovala jsem počítač a nic. Nechybí mi nějaký program? Děkuju.

Odpovědi na otázku

Vždycky když potřebuješ s něčím poradit, tak prosím sděl informace o hardware. Děkuji.

mám windiws 10, procesor 2 MB L2 cache, 1.60 /2.08 GHz DDR3L 1600 MHz, 6 W od intel, pevný disk je 500 GB 5400 RPM HDD a grafickou kartu mam HD Graphics :)

Takže to zkus znovu a teď už doopravdy napiš, co máš za počítač. Žádný procesor 2MB L2 cache neexistuje, žádná grafická karta HD Graphic taky neexistuje, chybí základní deska a zdroj.

to pouští na nějakém shiťáckém notebooku

Ještě doplním, není to náhodou cracknutá verze?

Máš pravdu, hodně tomu nasvědčuje "extrahovala do složek češtinu" všechny digitální distribuce obsahují češtinu už v základu.

Notebook je jedno jakej jsem kdy měla, spustila jsem na tom i andromedu... :) za druhé jsem psala, že mi vždy tyhle hry šly, pouze teď mi nejde origins... A za třetí to byla anglická verze, měla jsem z winrarka češtiny, -do složky dokumentů bioware a do složky se hrou-, píšu to tak, jak to bylo na návodu :)Hlavně se ptam co mam dělat a ne poslouchat že mam debilní notebook :D a to, co jsem psala ohledně grafiky a podobně jsem pouze napsala tak, jak to bylo v papírech. Nikdy jsem nepotřebovala vědět grafickou kartu a podobný kraviny, když jsem si hry dokázala nastavit tak, abych je rozjela ikdyž jsou z roku 2018... :) a dohadovat se tady s nikým ani nechci :)

Napiš přesný typ notebooku.

Na integrovanych VGA od Intelu spousta her vubec nefunguje. Podle popisu je to je i na kancelarske prace hodne slaby HW. Takze pokud na tom nejaka hra funguje lze to brat jako bonus vlastnost, nikoliv automaticky predpoklad.

At to zkusi bez instalace te cestiny. U Dragon Age to dela casto problemy, zvlast kdyz nesedi verze.

sice už to není aktuální ale kdyby někdo potřeboval . To že hra padá není o hw , mám GTX 1070 8 gb , i7 4ghz, 32 gb ram ddr4 3200 mhz a stejně hra padá . Jediný co pomáhá je snížit kvalitu nevím proč.Hra je oficiálně koupená na steamu.

ďakujem moc za tip! Hru mám zo Steamu (pre chytrákov, čeština tam fakt neni) a hra padá

snížit kvalitu fakt pomohlo.Moc děkuju