Dragon Age Inquisition - seká s

ZdravímDragon Age Inquisition se mi neskutečné seká (v menu nelze kliknou ani na záložku options... menu je kompletně zatuhlé, občas se něco málo pohne, hudba hraje, ale taky se občas seká)Moje sestava je: Intel Core 2 Duo 2.53 GHz (3MB Cache) DDR 2, 3Gb Nvidia GeForce GTX 650 2Gb Windows 7Je zajímavé, že na mém slabším notebooku to na nejnižší detaily jede naprosto hratelněNotebook: Intel i3 - 2.4 GHz (+ hyper threading) Nvidia GeForce 540M 1Gb DDR 3, 4Gb Win 7Ovladače mám všude nejnovějšíGTA V mi dělá ten samý problém s tím, že na stolní sestavě GTA V jede 60 fps a po 5ti minutách se začne tak sekat, že ta hra skoro úplně stojí (teploty jsou v pořádku)Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

Hra vyžaduje 4-jádrový procesor.

Nootebook je pouze dvoujádrový.... myslíte, že tam hraje takovou roli hyper-threading?

Ano, i3 + hyperthreading jsou 4 vlákna.