» Poradna » Programy

Download Televize seznam

Dobrý den, když na Seznam.cz běžel Stream.cz tak mě stahování krááásně šlo FreeRapidem, ale co se ten Stream.cz změnil na Televize Seznam, tak to bohužel už nejede, vyzkoušel sem 6 doplňků do FF a taky nic, co sem akorát pomocí těch doplňků zjistil, že to video maj rozkouskovaný, tak že kdyby byl někdo od té dobroty a věděl co by na TV Seznam platilo, budu mu zavázanej, dík Jarda

Odpovědi na otázku

Vždyť si to kdykoliv můžeš pustit online, tak proč to stahovat? Nesmysl.

Především v té nové verzi webu se to na rozdíl od té původní nedá přehrát plynule, alespoň můj hardware/software to nezvládá. Stažení je jediná možnost, jak se na to video podívat a nemít z toho slideshow.

jezdím na chatu,tam nemám net a je tam špatný signál,tak proto !

neser a porad .Na chatě nemám net

Co když to potřebuješ pustit třeba offline?

Když někdo chce poradit jak stáhnout a mít v offline stavu. Třeba si vzít seriál Lajna na chatu do hor kde sice je elektřina, ale není signál. Další možnost chytrolíne, jak potom to chceš pustit na televizi bez připojení k internetu a zbytečným kabelováním PC a zadku TV. Celá rodina se nebude dívat na 15 palcovou obrazovku, když si to může pustit na 40 televizi a nechce kupovat Android TV nebo jiné.

Ano, JÁ si to můžu online pustit, ale známý co nemá NET, ale jen PC by si rád, to co mu stáhnu pustil. Takže souhlasím s jedním z názorů - n...r a poraď - promiňte. Neřešte důvody proč stáhnout, tohle je poradna, jak něco udělat, ne proč to nedělat.

Já to moc nechápu,na tv Seznam se nedá koukat,netobože z toho něco tahat.Je to podobné jako Soukup,který doslova zasral celý jinak ok.Barrandov.Udělal z toho kabaret...

To že pořad Garáž a vlogy Honzy Koubka (motoristickej novinář) je na Sezna TV já opravdu nemůžu, nic jinýho mě tam nezaqjímá.

Milý Milane, nejen z tvého pravopisu usuzuji, že zřejmě nemáš všech 5 pohromadě. Házíš SeznamTV do stejného pytle jako šmuk Barrandov ? Nekoukáš náhodou nejradši na ŠlágrTV ??

výhoda sledování offline je ta, že při generálním blackoutu si můžu pustit filmy z disku páč mé sluneční kolektory na střeše mě učinily nezávislým - ostatní si můžou vykládat pohádky při svíčkách ....

Pri blackoutu mozna budes mit jine starosti nez sledovani serialu

Tak to je opravdu to poslední, co budeš při blackoutu řešit, že si můžeš pouštět filmy

tyhle debilní komenráře si nechte.Chceme radu a ne rádoby chytré poznámky

umí to internet download manager, teď jsem ho vyzkoušel a stáhnul poslední díl věnovaný škodě kodiaq RS. V nabídce je ke stažení 7 možností v různých rozlišeních (144 až 1080). Video má příponu TS a v rozlišení 1080 má velikost cca 538MB.

Dík, zejtra vyzkouším, našel sem i nějaký klíče, ale dnes se mě s tím už nechce dělat, ještě jednou dík.

IDM to opravdu jako jediný zvládne - nutno nainstalovat IDM do Vašeho prohlížeče a aj do PC/NTB.

SeznamTV aplikace je dostupna pro AndroidTV platformu. Takze k TV dokup nejaky AndroidTV box, usetris si nesmyslnou praci se stahovanim a prenasenim na disku, budes prehravat rovnou do TV - archivovani, jakozto argument ke stahovani, asi nema moc smysl.

No ono to tak nakonec dopadne

Dobrý den,zkoušel jsem Internet download manager a některé videa naprosto bez problémů a jiné to vůbec nestáhlo, ale je možné že mám staženou jenom tu základní verzi ze slunečnice na těch 30 dní tam nevím jestli investovat do té placené, když je to s těma staženýma videama 50:50.

Tak licencovaný IDM mi nestáhne z TV Seznam nic. Asi je chyba mezi židlí a klávesnicí... Zůstane pouze malý soubor s příponou html

máš nainstalovanej doplněk v prohlížeči?vlož sem odkaz, abych to mohl zkusit, já třeba vidím ve firefoxu totohttps://ctrlv.cz/R7bbhttps://ctrlv.cz/JKuC

No vždyť píšu, že je problém mezi židlí a klávesnicí... Jel jsem v Chromu a tam doplněk nebyl. V IE to funguje bez problému... Takže díky díky

do chromu/vivaldi doplněk existujehttps://chrome.google.com/webstore/detail/idm-integ...

Prosím nespecifikoval bys jak ses dokázal zbavit stahování jenom toho html souboru? Třeba verze IDM, apod.U mne je také ten problem mezi židlí a klávesnicí...

... upřesňuji, jde o Mozillu

Musíš si pod videem najít stáhnout video - je tam víc sobourů s příponou .ts a .mp4 az do 1080p. Vyberes a stahnes. Dulezity je mit add-on v prohlizeci + software v pc od IDM.

Prosím, co myslíš přesně tím add-on?Buď tak hodný a napiš to sem prosím jak pro blbýho, já se neurazím...

Zkusil bych youtube-dl

Video DownloadHelper (doplněk Firefox, Opera, ...) >>> https://i.postimg.cc/Rmj1vV38/snap-2019-05-07-...

Tak IDM už funguje.ALEStáhne se nějaký záhadný TS soubor, který na rozdíl od dřívějších TS souborů nejde přehrát v compu ani převést na něco jiného. Neporadí někdo?

Mám ten samý problém .... To .ts není standardní .ts , ani nejde otevřít v media info, abych se podíval co to je .... Ale některá videa se stáhnou v pořádku v mp4, ale u těch mi to nenabízí žádné jiné rozlišení ....Někdo nějakou radu jak to stáhnout přes PC?

Není to prostě zašifrované?

Zdravim, neni prosim neco noveho ohledne moznosti stahovat videa z Televize seznam? Zkousel jsem ruzne doplnky do prohlizecu i par aplikaci, ale bohuzel se mi nedari stahnout pouzitelne a koukatelne video

Asi nic.

Už to ze streamu jde přes free rapid downloader. Případně zkuste Jdownloader.

FRD mě píše Následující URL nejsou podporovány, ještě zkusím ten Jdownloader.

jirka: jak jsi toho stažení docílil? stream už dávno není, doména je přesměrovaná na televizeseznam.cz, což FRD nepoznává a neumí stáhnout. Mám samozřejmě poslední aktualizace pluginů.Zkusil jsem i ten JDownloader, taky to neumí. Relativně funkční je plugin do firefoxu VideoDownload helper, ale stažené video je trhané, takže je to nepoužitelné. Máte někdo tip, co reálně funguje? Díky!

Jsem na tom stejně jako ty, zkoušel sem kde co a nic.

IDM to stahne komplet, ale pak to v nicem nejde otevrit. Zkousel jsem avidemux a mediacoder. Ani mkvtoolnix nepoznal obsah. Neprehraje to ani VLC.Chova se to jako kodovane.

Ano přesně k tomu samému jsem se dopracoval i já.Stahoval jsem videa a normálně v pohodě to ukládalo do mp4.U třetí série poslední dva díly a všechen zbytek mpeg2 ts.A ty nelze ničím přehrát ani konvertovat.Co s tím?.Dočkáme se odpovědí?.Díky předem.

Mám stejnou zkušenost, s IDM bez problémů staženo, ale nelze přehrát. Patrně je to stejně zakodované jako nahrávky v TV. TV přehrají jen soubor, který byl nahrán na flashku v přímo v nich a nepřehrají ani ten, který byl nahrán v jiném, ačkoli stejném modelu TV přijímače.

Mám stejný problém jako Ty. Proč se ostatní zabývají důvodem tvého dotazu, místo aby Ti slušně poradili. Asi nevědí jak poradit a hrají si na machry. Seržant

Video downloadHelper mi to stahuje, ale nakonec to hodí chybu a v detailu to uvede: MP2T - No data received. Zkoušl jsem to vygoogleovat, ale nic co by mi pomohlo, Seržant

Jde to v telefonu / tabletu s androidem - Aplikace : 2020 UC Browser- Free & Fast Video Downloader, News App - vyzkoušel jsem na TV Seznam taky vše a tohle fakt funguje /smart and easy /zde odkaz na play.google : https://play.google.com/store/apps/details

To je fajn, ale já mám Nokii 550 takže Vokna

No tak to máš už jenom jednu "kostrbatou"možnost : Apku spustit v emulátoru Androidu pro počítač se systémem Windows třebas Nox. Nebo Bluestacks App. atd. : Nejlepší emulátory Android pro PC ke spuštění aplikací a her https://itigic.com/cs/best-android-emulators...

no funguje !😀😀😀

muzu poprosit o navod krok za krokem ? app ku jsem stahl, na televiziseznam pretrpim reklamni videa a v okamziku, kdy se zacne prehravat video co mne zajima (ne reklama :) , tak dam stahnoutdo slozky se mi ulozi mp4 soubour (super) , ktery ale obsahuje pouze reklamu, kterou ulozenou offline opravdu mit nemusim :)dekuju

Aktualizace tv seznam s novou ochranou způsobila že Uc browser již nefunguje ! V andoidu funguje nyní toto : Lj video downloader

Video Download Helper jako rozšíření ve Firefoxu to stáhne jako mp4. Je třeba vždy příslušné video ale načíst po reklamě.

Aktualizace tv seznam s novou ochranou způsobila že Uc browser již nefunguje ! V andoidu funguje nyní toto : Lj video downloader https://play.google.com/store/apps/details

Ahoj všem, taky jsem trochu bádal jak nahrávat video z Televize Seznam. Vyzkoušel jsem několik aplikací a doplňlů do prohlížeče, ale žádný užitečný jsem nenašel. Pak jsem si ale vzpoměl, že pro streemování her na Twitch používám program GeForce Experience, ketrý se součástí ovladačů pro Nvidia grafické karty. A výsledek funguje to .