» Poradna » Mobily

Download mod - nenaběhne

Dobrý den chtěl bych udělat na svém mobilu SAMSUNG S5830 galaxy ace přeinstalaci androidu už k tomu mám vše potřebné...ale nejde se mi dostat do download modutady mám návod txt.ale nemohu se tam za boha dostat tak se chci zeptat zdali musi sim ven nebo čím by to mohlo býti. děkujiNěkteré z modelů se do Download modu zapínají jiným způsobem,než je uvedeno v bodu 3.--- Model --- | --- Uvedení do download modu ---______________________________________________________S5830 | hlasitost nahoruS5830i | hlasitost doluS5839i | zapínací tlačítko______________________________________________________C3350 | hlasitost dolu | zapínací tlačítko | tlačítko 9

Odpovědi na otázku

1. čo si od toho sľubuješ?2. nemáš recovery particiu? Mohlo by to byť rýchlejšie ak nemyslíš, že vlastne chceš urobiť toto3. ak máš zahtený OS, vymaž čo mať nemusíš4. úplnú preinštaláciu by som chápal v prípade výmeny Androidu za CyanogenMod

občas mu hrabe a je zpomalený nevím co je to recovery particie. ok tak ja to smazu ...pokud nesmazu neco dulezite.

jinak mi to píše ze mám nedostatek volného mista ale daval jsem tam 8gb pametovku ...to musim nastavit sam aby se mi vse ukladalo na pamet?nebo si to tam bude hazet samo?

Tak poradi mi tu prosim nekdo zdali to delam spravne?

pokud ti nedělá problémy angličtina zkus XDA