» Poradna » Web a internet

Download manager

Zdravím, chci se zeptat, jestli je tento download manager dobrý: https://www.freedownloadmanager.org/ Díky :D

Odpovědi na otázku

A grilovane kura je dobre? Vsak ho vyskusaj.

Je dobrý, mám ho nejraději v trojobale a opékané brambory k němu..

čím ti nevyhovuje ten který je v prohlížeči ? ... pokud máš nějaký důvod,proč hledat něco jiného,tak nám to aspoň napiš,ať víme proč hledáš nějaký download manager ... pak se můžeme bavit,jestli je dobrý či ne

Líbí se mi celkem prostředí + je to i o něco málo rychlejší.. u Opery jsem měl problém s velkými soubory, stahování napsalo error.