» Poradna » Programy

Download accelerator

Potřeboval bych poradit,jak u DAP nastavit,aby  při přerušení stahování  se mi příště,jak budu chtít stahování dokončit,začlo stahovat od toho místa,kde  jsem minule skončil a ne zase znovu od začátku,nebo bych potřeboval poradit,který program toho umí,pakliže to DAP neumí.Děkuji

Odpovědi na otázku

Při nainstalovaném DAPu klikni na ikonu v systray a vyber: Volby/Pokročilé/Podržet všechny informace pro pozdější pokračování. Stánhi si nejnovější verzi DAPu 5.3.9.6 a češtinu pak z www.cestiny.cz.

Mockrát díky,jsi boží!!!