» Poradna » Windows (a jiné OS)

Downgrade z win 8.1 na win7 prosim pomoc!

Zdravím, rozhodl jsem se spíše než upgrade na win 10, tak raději downgrade na win7. Našel by se tu někdo ochotný a pomohl mi najít nebo poslat návod, jak na to? win7 nemam na cd ani dvd, dá se na microsoftu stahnout :O? děkuji za každou pomoc :)

Odpovědi na otázku

Jestli máš Windows 8.1, tak na downgrade nemáš právo. Downgrade je možný jen pro Windows 8.1 Pro.

Udělej klasickou instalaci s formátem disku. Iso W7 si stáhni zde http://software-download.microsoft.com/pr/Win7_Pro_SP1_Czech_x64... Z instalačky smaž soubor ei.cfg - zpřístupní se všechny verze.Pokud má tvůj PC UEFI bios, musíš instalační flešku připravit takto https://www.lukasberan.cz/2013/07/jak-vytvorit-uefi... nebo přepnout bios na LEGACY a disk převést na MBR.------------------------------------------------------------------------------------Tolik k instalaci samotné. Jak a čím to pak budeš aktivovat je věc druhá...

děkuji moc a aktivace se dá nějak ?

Jasně:http://forums.mydigitallife.info/forums/39-Windows-Loaderhttp://forums.mydigitallife.info/forums/51-KMS-toolsale tak do týdne u tebe zazvoní CIA a odveze tě nejdřív do Guantánama, jelikož je to tam poslední dobou docela pohoda, tak tě předá německé Bundespolizei, která tě dá do cely k imigrantům, kteří vojíždějí desetileté chlapečky.Takže být tebou si to pořádně rozmyslím.

Aktivovat Jinak, než přes servery MS je v ČR naprosto legální. Zazvonit může max. pan Hlaváč z právně neexistující BSA a toho můžeš klidně kopnout do zadele.

Tak mi předlož, kde je to legální, protože jsi zase vypotil pěknou kravinu. Když na ten systém nemá platnou licenci a bude to crackovat, tak je to porušení zákona!

Třebas takto http://tinyurl.com/zaptf3p

A dostať do PC malware Congrats

To su ty návody nějaké vypatlané lamičky, nebrat. např. snižovat uac netřeba, píše tam fake nesmysly.

Blbě a je to čím dál horší. Microsoft chce lidi spíš na upgradovaných W10, než downgradovaných W7. Jak W8 vyšly, stačilo zavolat na Microsoft, že máš PC s W8P bez licenčního štítku, protože klíč je v UEFI, máš nainstalované W7P a oni to aktivovali. Další z variant bylo, že si tam zavolal, oni si vyžádali zaslat mailem naskenovanou fakturu od daného počítače a Product Key a časem ti zavolali a řekli aktivační klíč.Poslední dobou jsem zaznamenal stav, že po tobě chtějí ID produktů, které vyčteš ve vlastnostech tohoto počítače s nainstalovanými W8, nebo co tam máš. Potom budou chtít Product Key s licenčního štítku a samozřejmě tu dlouhatananánskou aktivační hovadinu tentokrát už s W7P. Tohle ale už taky platit nemusí. Ty tři postupy rozhodně nebyly všechny, které posledních pár let Microsoft zkoušel, ale které jsem zaznamenal. Já už na to nemám nervy a nechávám to dělat jiné.

děkuju mockrát :)!

Pevne verím, že si si počas písania úctivej ďakovačky fest praštil svoju gebuľu čelom o hranu stola počas hlbokých predklonoch pred svojou PC mašinou. "Downgraďáku".

Z W8.1 downgrad na W7 je pochopiteľné v prípade, ak "nakupuješ" nutne potrebný HW do slotov svojej mašiny zo šrotoviska. Zaveď si dualboot W8.1/W7,Prípadne, zostaň pre istotu u nejakého free distra Linuxu, šašku počmáraný.