» Poradna » Windows (a jiné OS)

Downgrade z W10 na 8.1

Dobrý den, asi před půl rokem jsem přešel k Windows 10. Instalace jsem provedl nabootováním z DVD tedy čistou instalace Windows. Po všemožných problémech, které jsem řešil dlouho se vyskytují stále nové a přemýšlím o návratu na 8.1. Ovšem je to nyní možné? Bude licence fungovat pokud nainstaluju zpět 8.1? Díky předem.

Odpovědi na otázku

O licenci k W8.1 jsi nepřišel. Prostě je nainstaluj a hotovo.

Děkuji Ti! Myslel jsem právě že licence se váže od konce updatu W10 zdarma jen na desítky a přechod na Windows 8.1 už pak nelze.

Nevnúti mu W8.1 znova W10?

já mám Windows 8.1 na CD a teď když už není ta akce zdarma, tak už nabízet asi nebude ne?

Prečo by nemohol? Nárok má.

GWX už se ani nenainstaluje.

Super