» Poradna » Mobily

Downgrade Androidu

Dobrý den,vlastním mobilní telefon sony xperia e a nedávno jsem spustil aktualizaci a nainstaloval se mi nový android jelly bean 4.1. Dříve jsem měl nainstalovaný ice screem sandwich 4.1 a telefon fungoval lépe, byl rychlejší a nesekal se. Když jsem si stáhl aktualizace, čekal jsem že telefon je na jelly bean dostatečně výkonný a výrobce ví co dělá.Neexistuje tedy nějáká možnost jak provést downgrade ?Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Udělals po upgradu obnovu továrního nastavení? Jestli ne, tak udělej, uvidíš, že to pojede líp.

Díky, vyzkouším to

Tak downgrade nepomohl, pořád se seká. Je to tím androidem jelly bean 4.1.1.

jelly bean je 4.2 a downgrade sa dá urobiť bez problemov..stiahni si starší firmware od vyrobcu, mal by ho ponukať na svojich stránkach a potom sa riad pokynmi

Já mám jelly bean pouze 4.1.1, 4.2 už telefon nepodporuje.

Nevím proč lidi řeší telefony tady. Jsou specializovaná fóra, jako androidforum.cz, kde ti poradí podrobněji.