Dotykovy monitor

Ahojte,na PC mam klasicky LCD a maly 7" dotykovy.Ak tuknem na dotykovy dislpej tak mi to tam presunie kurzor. Neda sa nejako vo win 10 nastavit, aby to nerobil?Na dotykovy displej si chcem dat ovladanie hlasitosti no a ked zmenim hlasitost cez ten dotykac tak sa mi strati focus napr. hry a musim zase prejst mysou do okna hry a kliknut.dakujem

Odpovědi na otázku

Smůla, dotyk na monitoru simuluje myš a protože máš jen jeden kurzor, přesune se tam.

Přesně jak píše MXiQ, tak jak si to představuješ to fungovat nebude. Nicméně pokud chceš dotykový displej používat pouze pro změnu hlasitosti tak je tu i jednodušší řešení - dotykový displej odpojit a pořídit klávesnici, která má, pro změnu hlasitosti, vyhrazená tlačítka (např.: https://www.czc.cz/microsoft-wired-keyboard-... ).