Dotykový monitor

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak funguje propojení dotykového monitoru a PC, respektivě jestli může fungovat propojení http://smartmania.cz/bleskovky/intel-odhalil-l... a dotykového monitoru. Díky za reakce

Odpovědi na otázku

Pokud se ten dotykový monitor připojuje přes USB, tak by to fungovat mohlo.

Jestli to tedy chápu správně, tak audio/video jde přes HDMI a dotyková vrstva komunikuje přes USB?

To nejspíš záleží na konkrétním monitoru, nicméně mě nenapadá jednoduchý způsob, jak by to mohlo být jinak.