Dotyková klávesnice pro PC WIN 7

Dobrý denKolega má po neurologické operaci problém mačkat klávesy na normální klávesnici. Hledá možnost jak dál programovat. Dotykovou myš si už na netu našel. Ale nemáte nějaký tip na dotykovou klávesnici pro PC WIN7 ? Nebo nějaká velký tablet který by šel použít jako klávesnice pro PC ? Na netu jsem nic takového bohužel u nás nenašel. Pouze na nějakém americkém webu ale to je pouze americká klávesnice a on píše i české texty. Děkuji za náměty

Odpovědi na otázku

Dotykovou klávesnici má Win7 vestavěnou přímo v systému (nemyslím osk.exe, jmenuje se to Vstupní panel a spouští se kdykoliv klikneš na buňky, která umožňuje vepsání textu). Na zprovoznění stačí mít tablet (pc s dotykovou obrazovkou), tablet (placka s tužkou - doporučil bych třeba Wacom Touch & Pen) nebo dotykovou fólii na USB a natáhnout jí na displej notebooku (na ebayi od nějakých $10 - $80 pro 17" lcd, stačí hledat "touch kit")

Ještě mě napadlo pořídit dotyk. klávesnici - Cleankeys nebo Cool Leaf - dával jsem je do ordinací kvůli bacilům nicméně CK stály kolem 8tis (dalo by se to ovšem proplatit jako pomůcka). A nebo rozeber klávesnici za kilo, liháčem udělej popisky - taky to funguje, ale asi to nebude to co hledáš...