» Poradna » Mobily

Dotaz

Dobrý den mám samsung galaxy trend 7580 mobil je nyní po opravě jsem celkem spokojená ale opět blbnou hovory , když s někým hovořím ozývá se hláška volaný právě hovoří a na hoře na displeji zelená barva hovor se vypne mám jej znovu zanést do opravy ? děkuji

Odpovědi na otázku

Pravidla:Titulek dotazu:Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou. - Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, DOTAZ a jiné nicneříkající texty.- Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.- Nepoužívejte v titulku žádné zvýrazňování – hvězdičky, opakované znaky atd.- Dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny.

Dobrý den,předokládám, že se to neozve pokud normálně s někým už mluvíte, ale poku někomu voláte a měl by se ozvat vyzváněcí tón. Toto není telefonem, ale aktivovanou volbou oznámení druhého hovoru u daného operátora, resp tyto volby se dajíměnit z telefonu v nastavení týkajících se mobilní sítě.

Pokud si dobře pamatuju, tuhle "chybu" často vyvolávala moje Maminka. Prostě si mně na chvíli (uchem) dala na "hold" - přidržela si hovor a já poslouchal hlášku o hovořícím volaném tak dlouho, dokud nezjistila, že jí neodpovídám a nevytočili jsme se znovu.