» Poradna » Programy

Dotaz

Dobrý den ,obracím se na vás s velkou prosbou, vlastním vaše cd..s hrami pro děti 1. zjistil jsem ,že je možné tyto hry najít na internetu prosím přes jaký program je stáhnout poraďte mi rád bych si hry stáhnul..děkuji za zprávu Štěpán..

Odpovědi na otázku

Načo sťahovať, keď ich máš na CD. Nelogické.

Opravdu Mladá fronta a.s. vydala nějaké CD s hrami pro děti??? To je pro mě zajímavá novinka...Jinak dotaz je opravdu dost nelogický... když vlastníte to CD, tak proč něco někde stahovat...

Čí CD? Stahuje se internetovým prohlížečem, navrhuju zeptat se dětí, dokáže to skoro každé.

Když máš málo zajdi si na můj http://www.mujsoubor.cz , tam je her plno a když budou mít tvoje děti problémy, tam se mohou zeptat na případný problém i s "pravopysnýma chybama", za něž je tam kritizovat, místo odpovědi, nikdo nebude a rad se jim dostane vždy plno. Je na Tobě, co je pro Tvé děti výhodnější a i pro Tebe, aby jsi se pak mohl věnovat svému a děti po Tobě nechtěli, ať jim poradíš, nebo pomůžeš. mínusáci čiňte se

Nějaké Hry pro děti 2 CD vyšlo asi před 8 lety. Tyto hry už určitě nemá smysl stahovat. Snadno sám nebo děti najdete spoustu stránek s hrami zdarma.

Tady někdo chlastá první ligu "BundesLigu".

Jestli ty hry potřebuješ mít v počítači, stáhni si je do počítače z našeho CD. V čem je problém?