» Poradna » Programy

Dotaz půjde Gta5?

Rozjede to Gta 5 AMD ATHLEON X4 860KProcesor 3.70.GHzRam 8.Giga použitelný 3.93.Giga.???

Odpovědi na otázku

Bez grafické karty sotva.

O tom rozhoduje hlavně neuvedená grafická karta. Ale zjevně tam máš nějaký problém, když polovinu RAM nemůžeš využívat.

Čím to může být? Předem děkuji za radu?

Může to být nějaká závada nebo nějaké omezení v systému. Na dálku ti to nikdo neřekne. Pokud tomu nerozumíš, svěř to někomu, kdo ano (nebo servisu).

Je to v Továrním nastavení

Dej to radši do servisu.

AMD Radeon (TM) R9 200 Series

R9 200 Series jaká ? Nepíšeš konkrétní typ.

Jsem Nováček PC potřebuji poradit? Co máš přesně na mysli kde to zjistím?

Stáhni si program HWiNFO a pak sem dej takovýto screen:https://ctrlv.cz/1uvIKe stažení zde (stačí portable verze, kterou nemusíš instalovat):https://www.hwinfo.com/download/Můžeš to udělat pomocí stránky https://ctrlv.cz/

Nováček PC neumí používat google?

Docela široký pojem:R9 270R9 270XR9 280R9 280XR9 285R9 290R9 290XR9 295X2

AMD Radeon TM R9 200 Series
Výrobce: Advanced Micro Devices,Inc.

Nevím kde toho zjistím více?

tvůj problém asi není grafika ale RAM a další věci.

Viz "WiQiX" výše, ale když nejsi schopen napsat ani správně název té starožitnosti: https://www.amd.com/en/products/cpu/860k ...

pokud máš R9 270 tak to bude slabota, pokud máš R9 290, tak to bude OK.Ale každopádně ten CPU je už zoufalost a hlavně máš jen 4GB RAM (zřejmě 32bit Windows) - takže to spíš nepojede.No a to se ani neptám jestli máš na SSD volnejch cca 85GB aby to bylo kam nahrát... (v tomhle křápu to na HDD ani nezkoušej dávat).Sorry no, ale pro tebe bude lepší když to GTAV budeš hrát online na GeforceNow - pojede ti to fullHD na max detaily, stačí jen mít slušnej internet.

A hlavně proč mám z 8.Giga Ram použitelný jen 3.93.Giga?

Volné místo je přes 800.G. a Windows 10 Pro

Ten W10 Pro má vyšší cenu než ten elektrošrot a klíčí ve mne podezření - není, doufám, jen 32 b?

Muzes zkusit zapojit vzdy jen 1 pametovy modul jestli funguji oba a zkontrolovat jestli je mas oba dobre zapojene tam kde maji byt..

Ok zkusím

3,93GB? Win 32bit?