» Poradna » Mobily

Dotaz ohledně produktu

Dobrý den,na stránce http://digitalni-kamery.heureka.cz/panasonic-hc-x920/ jsem si našel kameru co bych si přál koupit, ale všiml jsem si, že někde je název Panasonic HC-X920 a někde je Panasonic HC-X920EP-K nevíte co to znamená? Není ta druhá nějak použitá již nebo jak si to vysvětlit? Děkuji

Odpovědi na otázku

Písmeno K znamená černá barva výrobku. Písmena EP vyjadřují pro kterou zemi (oblast) je model určen.

Takže EP jako Evropa? :)Děkuju moc jen mě to zmátlo, že na Heureka to u některého je a u některého ne a nerad bych koupil něco použitého :)

Nevím co přesně je EP, ale např. EE je východní Evropa, EB je Evropa/Velká Británie, EG je Evropa/Německo, ERF je Evropa/Francie .

oprava: EF je Evropa/Francie