» Poradna » Počítačové sítě

Dotaz ohledně pingu

Zdravím hledám program který by dokázal nepřetržitě pingovat nějaký mnou zvolený server. Mám totiž problém s provaiderem. Když pinguji přes cmd na server tak se mi pingy vypisují do 80 ms bohužel reálně ty pingy na server mám 200 a výše. A nemůžu najít kde jsem udělal chybu.

Odpovědi na otázku

ping -t 192.168.0.1místo té IP si zvol IP serveru který potřebuješ

Ak je to nejaky herny server, tak niektore pouzivaju svoj vlastny ping a ten je rozdielny od toho systemoveho pingu. Rozdielny je v sposobe komunikacie, ale aj vysledkami.

Na nekterych technologiich je ping hodne zavisly na zatizeni linky. Jine vysledky taky davaji pingy ruznych velikosti (default je 64 bytu).Kuprikladu na 2.4 a 5GHz wifi muze byt ping bez zateze treba 5ms, ale pri zatezi klidne 300ms nebo vic.