» Poradna » Ostatní

Dotaz ohledně FPS ve hrách

Dobrý den nedávno jsem si koupil herní PC a jelikož jsem ohledně her tzv ¨lajk,, tak bych se chtěl zeptat proč mi např far cry 4, (beze srandy) jede na 130fps, ale ted když jsem si koupil Zaklínače 3 tak nejede na víc než 15 fps zajímalo by mě čím to je způsobeno protože mezi hrama není přece zase tak velký grafický rozdíl a když jede far cry 4 na 130 tak zaklínač by na tech minimálních 30měl jet v pohode. PC:Grafikcká karta AMD Radeon R7Procesor 4jádrový 3,1Ghz Turbo Boost 3,8GhzRam 8gigaOficiální Windows7 Home premiumHDD 1Tb

Odpovědi na otázku

Nenapsal jsi HW, takže je to věštění. Které cpu a která R7 ? Hledal sem třeba R7 260x atd. ale žádná z nich nedala far cry 4 na 130 fps... takže buď nás trollíš, nebo pleteš jabka s hruškama...

netrolím a jinak tím HW myslíš co ? já nejsem tak moc zběhlej v počítačích :/

130 fps by měla co dělat i high end karta, ve hře jako far cry 4, sice to není nová hra ale stejně, teda pokud to nehraješ na minimum + nízké rozlišení A jinak 15-20 fps sedí, podívej tady https://www.youtube.com/watcha to hraje na low a nad 20 fps nemá Teda pokud máš stejnou kartu R7 240 2GB tak to lepší nebude

PS podíval jsem se líp na to video a na 2 minutě ukáže nastavení a ten frajer to má vše low a ještě rozlišení 1366x768, kdyby dal na full hd tak má 1 fps

No, tak to je tedy problém rovnou do psychologické poradny.. Typický stupidní jedinec s nevalnými vyjadřovacími schopnostmi, který je soustředěný jen na ten svůj problém č. 1 - Hry.. Prostě idiot..

herní PC? určitě?

Jenže nebýt nás herních idiotů, kteří sponzorují vývoj HW... Tak si vy super borci, kteří mají PC jen na práci a na hraní jste povznesení .... Kupujete HW za úplně jiný prachy.

To je dnes tak ťažké uviesť či ide o A10 s IGP, alebo FX-4300 pretaktovaný na 5 GHz s R7 370? Vyjadrenia ako "500W zdroj", alebo "4jádrový 3,1Ghz Turbo Boost 3,8Ghz" by mali byť zakázané. To už rovno "mám červené auto, 50l nádrž"

přesně

Tak máš FC4 nastavený na úplné minimum a Z3 na takové minimum asi nastavit nejde. Jinak FC4 mi jede kolem 60fps na 1080ce, 130fps bych s horším nastavením dosáhl také, ale proč přecházet na horší grafické zobrazení?

nj ale on má herní PC

Tak ano, to jistě.. Ale důležité je, že má 4jádrový procesor +turbooooooooooo booooooooooost Ale tak kurňa.. Intel.. nebo AMD.. ??? No , co je mi do toho, že..??? Ať tam má třeba 100jádrové AMD..

radeon r7 už nebude asi moc herní dělo

A teď jsi mu pohanil grafiku.. Nech ho žít..