» Poradna » Ostatní

Dotaz o pc, které si chci koupit

Zdravím,chci se zeptat.... Nejdříve jak bych mohl zrychlit popř. ,,vylepšit" svůj nastávající.. Jmenuje se - Acer Aspire ES 15 ES1-51-P960..Pokud by se nedalo nic dělat, tak pokud tento pc https://www.alza.cz/alzapc/alza-gamebox-lite-... utáhne např. Fortnite nebo LoL bez sekání a s vysokými FPS... Pokud by někdo znal (našel) levnější a lepší, tak ho prosím uveďte...Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Na tvojom mieste by som si ten tvoj aktuálny PC nechal ako multimediálny a sám by som si zostavil nejaký PC na tie hry.A ako si sa pýtal či ti to utiahne hry, Tak ten Fortnite by to možno dalo aj na vysoké nastavenia a keď nie tak na stredné a to LoL ti určite dá.Ale aj tak by si si za tú cenu zostavil aj lepší :/