Dotaz na xbox...

Zdravím, měl bych dotaz k xboxu one - někde jsem četl/viděl, že narozdíl od Xboxu 360, který jsem měl dřív, lze na xbox one nainstalovat hru z DVD na interní disk...Jak je to pak třeba s nákupem použitých her nebo třeba pokud bych si hru půjčil od kamaráda? Je to spjato s nějkaým klíčem nebo když mi půjčí kamarád originál koupenou hru, tak si můžu od něj natáhnout na disk a hrát?

Odpovědi na otázku

NIkdo neporadí?

Ne, takhle to opravdu nefunguje.

Já se ptal jak to funguje. Odpověď "takhle to nefunguje" je naprosto idiotská. Raději se příště nevyjadřuj ty místní "odborníku"

Slyšel jsi někdy přísloví "na blbou otázku blbá odpověď"? Asi ne... Takže ta šašku, opravdu si myslíš, že ti vývojáři jsou tak pitomí a umožnili by tak stupidně jednoduché kopírování a nelegální používání her bez placení? Vážně jsi tak hloupý, že sis to mohl myslet?

Oni to ale kupodivu umožňují a to dokonce už i na tom XBOX360

Takže tu hru můžeš napůjčovat kolika lidem chceš, všichni si ji nainstalují na disk a všem bude neomezeně fungovat?

Pokud je to narážka že se vyžaduje médium v mechanice, tak ne, odpovídám na otázku instalace na HDD a to na X360 fungovalo, ověřila se legitimita média při startu a hra běžela z HDD

Tak o tom dotaz nebyl. Byl o tom, zda lze pro sebe jednoduše sehnat hru tak, že si ji půjšíš od kamaráda, nainstaluješ na disk a nosič mu vrátíš a při tom budeš vesele dál pařit :) Na to jsem mu odpověděl, že takto to opravdu nefunguje, že vy výrobci byli úplně tupí, kdyby takto snadno umožňovali kopírování :)

Půjčit si hru, nainstalovat a hrát může. Ano musí mít v mechanice médium, tzn když ji bude hrát on, kamarád ne. Na to se ale tazatel neptal.

Co umožňují? Nainstalovat si hru a pak ji hrát bez média? No to teda nevim... já kvůli tomu v podstatě přestal xbox používat, protože mě s...o pořád přehazovat disky jak před 20 rokama u buldur´s gate :D

hlavne ze si zistil, ze ide o miestneho odbornika, usilie si mal radsej venovat vyhladaniu toho, na co si sa pytal.

Hra se musí instalovat ale i po tom je potřeba ke souštění disk v mechanice.

Ok, díky.

- Když je to digitální licence, aktivace klíčem sváže licenci k MS účtu- BD verze her nemají klíč a po jejich instalaci je nutné k hraní mít médiu v mechanice

Instalace na interní disk šla už na XBOXu 360, 360 ale neměl v základu disk. Bylo ho třeba dokoupit.

na startu neměl, ale později už jsi bez disku xbox360 ani nekoupil

Jaký je rozdíl mezi "fyzickou" a "digitální" licencí na xbox live gold? Mironet má fyzickou za 1200 a digitální za 1450. Chápu to tak, že fyzická je nějaká kartička, co mi dojde poštou a digitální mi dojde na mail, ale jinak ve výsledku je nějaký rozdíl?

Fyzicka je, ze ti prijde medium.Digitalni je, ze dostanes jen kod, a hru stahnes z netu.

Neptal se na hru, ptal se na xbox live gold. U her byste samozřejmě měl pravdu, u subscription je to tak, jak autor předpokládá, rozdíl v tom žádný není.