Dotaz na TV tuner

Dobrý den,

chci se zeptat, před nějakou dobou u mě zrušili analogové vysílání,zůstalo mi jen digitální.
Mám dvě televize,každou v jiné místnosti. Mám jeden tuner a talíř u jedné TV. Chci aby mi šel digitální signál i na druhou TV. Jaká je možnost? Šlo by připojit dva tunery k jedné anténě?nebo 2 TV k jednomu tuneru?
Chci aby byly zaplé zároveň a na každé by jel jiný program...Předem děkuji

Odpovědi na otázku

Ještě pro zjednodušení : chci aby šel do obou TV signál zároveň

docela to spěchá

ked chceš mať zároveň rôzne signály v každej tv,musíš mať minimálne dva settopboxy ,alebo dvojtunerový settopbox,to isté platí aj pre počítačové tv karty