» Poradna » Programy

Dotaz na SAP

Někde jsem zaslechl výraz SAP. Je to nějaký software používaný v podnicích nebo se jedná o systém řízení podniku? Kde se o něm mohu v češtině dozvědět víc ?Děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

aplikace, btw co tak zkusit google? neco malo z webu:SAP AG je vedoucím poskytovatelem business softwarových řešení. Síla společnosti je založena na odvětvově zaměřeném aplikačním softwaru a celosvětově největší zákaznické základně, která využívá řešení mySAP Business Suite. Dnes více než 19 600 podniků ve více než 120 zemích využívá přes 62 000 instalací softwaru SAP. SAP AG je třetí největší softwarová společnost na světě. Společnost SAP nyní zaměstnává přes 28 654 lidí ve více než 50 zemích. Mezi zákazníky firmy SAP patří více než polovina z 500 nejúspěšnějších světových firem, které zvyšují prostřednictvím softwaru SAP svou efektivitu a konkurenceschopnost.a oficialni stranky - http://www.sap.com/cz/index.aspx

Třeba České dráhy....

alebo volkswagen a.g. :)

jestli chces zit a ne zivorit, nauc se v nem programovat :) 2 tacy za hodinu zadna krec :))

programovat v SAPe ? lol

je videt ze vis prd, tak se moc neloluj... anebo neslovickar

Já třeba raději programuju v Half-Lifeovi 2 Si to neber tak osobně, ty odborníku...

vydel si vobec niekedy sap? :)kto vie jazyk (en/de) a vie kodit v sap-e, je uz davno za hranicami a zaraba velmi tazke lovase...

Se ví, že jsem ho viděl. Vidím ho (jako uživatel) každý den.