» Poradna » Web a internet

Dotaz na prohlížeč Google Chrome

Dobrý den, je to sice divné, ale v prohlížeči Google Chrome mi přestali fungovat funkce slevového portálu Slevomat. Mohu klikat jak chci a na co chci a jako bych neklikal. Vše ostatní mi na Chromu normálně funguje. V Exploreru mi ten Slevomat normálně jde. Dokáže mi někdo poradit co s tím?

Odpovědi na otázku

Jde mi prakticky vše, jen dvě pravé horní funkce nereagují, "uložené" a odhlásit/přihlásit.

Shift+Alt+DEL - smazat od počátku věků historii a cookies.Pokud to nepomůže, smazat profil a vytvořit nový profil. Při nastavené synchronizaci se ti oblíbené , hesla apod. přenesou.

Omlouvám se, mazání je přes Shift+Ctrl+Del