» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dotaz na licenci Windows 10

obrý den. Můžete mi prosím někdo poradit? Mám nainstalovaný Windows 10 asi před rokem. Teď se mi při každém zapnutí počítače objeví na obrazovce: "Platnost licence Windows brzo vyprší. Windows musíte aktivovat v nastavení. Objeví se dvě možnosti: a) Přejít do nastavení b) ZavřítCo s tím mám dělat? Díky moc za případnou radu. Honza

Odpovědi na otázku

a co je to za licenci (typ Windows), kde jsi ji koupil a kolik stála?

1)koupit2)aktivovat "alternativním" způsobem

Aktivovat windows platnou licencí, co čekáš za odpověď? :)

Pokud budu předpokládat, že je systém legální, tak nezkoušel jsi třeba přejít do nastaví a aktivovat ho?Také předpokládám, že jsi se v systému nevrtal, není tam nějaká rok stará verze ale aktuální, že to není insider verze, a nesnažil jsi se ani žádným jiným způsobem vypnout to pověstné "šmírování", nebo vylepšit výkon různými utilitami atp.

Počkejte do další aktualisace. Mně se to objevilo také, po další aktualisaci to zase samo zmizelo. Teprve potom hledejte, co s tím.