Dotaz na levnou GeForce 5600

V internetovém obchodě jsem našel grafiku od Inno 3D GeForce 5600 za 3600,- Chtěl jsem ji koupit k Bartonu 2500. Máte někdo skušenost se značkou Inno 3D? Ta cena je dost nízká, od ASUSU nebo MSI stojí stejná grafika pomalu o litr víc. Díky za radu Pavel

Odpovědi na otázku

Značka neviem, ale nekupuj 5600 a určite nie XT verziu!!! Radšej skús kaufen 5700 (ULTRA), prípadne 9600 XT

přiklonil bych se spíše ke značkovým produktům jako jsou ASUS, MSI apod. Přeci jenom je zde méně problémů s kompatibilitou AGP8x a FastWrite. U těch levnějších je většinou horší chlazení a také se používají pomalejší paměti..........atd, atd.                                                                     David