» Poradna » Ostatní

Dotaz na jas

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jaká je možnost dostat se do notebooku , když jsem omylem snížila jas v úsporném režimu v nastavení a samozřejmě se mi objevila černá obrazovka , jsem dost zoufalá. Počítač funguje , ale je uzamčen a kvůli černému displeji se nemůžu dostat dovnitř. Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Klávesová zkratka pro zvýšení jasu nefunguje? Mě tedy ano i na zamykací obrazovce. A nebo zkusit nastartovat v nouzovém režimu.