» Poradna » Web a internet

Dotaz na hromadné posílání v GMAILu

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zdali existuje nějaká možnost hromadné posílání emailu v Gmailu. Jen abyste mě pochopili, co přesně myslím. Vytvořím si nějakou skupinu pod nějakým názvem a pod tou bude třeba 10 emailových adres. Když začnu psát email, tak vyberu právě výše jmenovanou skupinu, ale ta mi předvyplnění podle jednotlivých emailů. Není možné do odesílat pouze pod tím jménem skupiny? Děkuji

Odpovědi na otázku

jestli nechceš, aby jednotliví členové skupiny znali email ostatních, proč to neposíláš sám sobě a skupinu nepíšeš do skryté kopie?

Díky za reakci. Jedná se o hlasování Per rollam a potřebuji, aby ten jednotlivec, kterému přijde ten email, tak aby na to mohl odpovědět, ale zároveň to přišlo všem lidem v té skupině. Proto je potřeba, aby se ten příchozí email tvářil přesně podle nějakého názvu, aby ten jednotlivec neznal emaily ve skupině.

však jasně. Píšeš email, dáš nějaký předmět atd. Do pole komu napíšeš sebe. Do pole skrytá kopie napíšeš skupinu, vyplní se maily ze skupiny. Odešleš. Každému ze skupiny přijde email od tebe, ale nepozná, komu všemu jsi to posílal. Pokud odpovídá, chodí to tobě. To je to, cos chtěl, ne?

aha, jestli chceš, aby odpovídající mohl odpovědět všem, aniž by znal jejich emaily, tak to podle mne přes Gmail nepůjde. Leda zmíněným způsobem se skrytou kopií a nějakým přeposílacím filtrem...

Také si říkám, že to není možné. To jde zřejmě jen u firemních emailů.