» Poradna » Notebooky

Dotaz na grafickou kartu intel Hd graphics

Dobry den chtel bych se zeptat jestli se da neco udelat s grafickou kartou intel hd graphics s procesorem intel R,pentium R 3558U@, dvoujadro 1.70 gHz a 64 bitovy. Tim myslim jestli jde stahnout nejaky aktualizovany ovladac nebo nejak vyresit jeji velke nedostatky.

Odpovědi na otázku

Jaké nedostatky? Používej ten notebook k tomu, k čemu byl vyrobený a žádné nedostatky mít nebude. Je to levný kepl na nenáročnou kancl činnost, takže na web a office je ok. Pokud na tom chceš mastit hry, pořídil jsi si špatný stroj. Pokud víš, že budeš potřebovat rozvážet tuny pytlů cementu denně, také si pořídíš náklaďák. Nebo bys také koupil jen golfový vozík a pak hledal nějaký zázračný "ovladač", co z něj ten náklaďák udělá?

dekuju za odpoved vim mate pravdu jen jsem se chtel zeptat jestli s tim kramem jde neco udelat zakoupil jsem ho v cizine kde jsem mel spatne informace o vykonu

Ty si nemal špatné informácie o karte , ale celkovo máš špatné informácie. Tá integravaná karta je vynikajúca na veci na ktoré či je určená , kancelárke práce, nejaké filmy , pesničky , fotky ...V čom ťa klamala ? Tak ako 99,99% iných integrovaných GK na procesore.

V com spociva velky nedostatok? Ak vo vykone pre hry, tak to nevyriesis nijak.

jo ve vykonu myslel jsem ze to zvladne aspon trochu primitivni veci ale je to k nicemu dekuju za odpoved

No nemyslím si, že jsi měl špatné info. Cena tohoto ntb musela být tak nízká, že tě to muselo trknout ne.

jj asi jo 420 eu

A proč tedy kupuješ ntb v zahraničí, když neumíš jazyk?

Byl by nějaký odkaz na tento ntb?

A keby kúpil doma v " rodnom jazyku" NB s integrovanou kartou bol by aký rozdiel ? Problém naozaj nie je v jazyku , ale v ničom inom .....

cena odpovídající, je to běžný stroj na kancelářskou práci, rozhodně ne na hry. Pokud ti jde o výkon a hry, měl jsi notebooky nejlépe úplně vynechat, případně začínat na minimálně trojnásobné částce. nyní s tím nelze udělat prakticky nic (je to NTB takže nemůžeš ani upgradvat) - jediné řešení je nákup nového stroje.

GTA V nebo Witcher 3, Battlefield 1 - na tom nerozjedeš, s tím se smiř.Ale např. World of Tanks na "nízké" detaily, ano.

dekuju toto mam vyzkousene world of tank hraju prave asi proto jen toto na grafiku mozna jako atari z 90 let. jem me stve ze na to aspon neni lepsi ovladac aby to furt nepadalo.

Pri normalnim stavu na tom hardware rozhodne nic "furt nepada".Co pod tim mas presne na mysli?

dej sem přesný typ toho notebooku a údaj o velikosti RAM a OS - řešit jen procesor a grafiku nemá smysl.