Dotaz jestli je sestava ok, názor na případnou změnu ocením

Byla mi doporučena tato sestava, nejak zvlast nejsem expert tak ocením názor případné rady a připomínky. https://www.alza.cz/Order1.htm

Odpovědi na otázku

Vždyť tam není vidět.

Ne, jenom jsem retard.Grafická karta GIGABYTE GeForce RTX 2070 WINDFORCE 8GProcesor Intel Core i5-8600KPevný disk Seagate BarraCuda 1TBSSD disk Samsung 970 EVO 250GBZákladní deska ASUS PRIME Z370-P IIOperační paměť HyperX 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 Fury Black SeriesPočítačový zdroj Corsair RM750x (2018)Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo rev.4Počítačová skříň Fractal Design Meshify C Dark TG

v košíku je deska, cpu,ramto má být vše?

Ne, jenom jsem retard. Grafická karta GIGABYTE GeForce RTX 2070 WINDFORCE 8GProcesor Intel Core i5-8600KPevný disk Seagate BarraCuda 1TBSSD disk Samsung 970 EVO 250GBZákladní deska ASUS PRIME Z370-P IIOperační paměť HyperX 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 Fury Black SeriesPočítačový zdroj Corsair RM750x (2018)Chladič na procesor GELID Solutions Tranquillo rev.4 Počítačová skříň Fractal Design Meshify C Dark TG

OK, jen bych dal lepší chladič na procesor.Kdybych ale vybíral já šel bych do ryzen 5 2600-2700 - sice slabší výkon na jádro, ale multithread mnohem lepší, a levnější.

Jo tá by ušla

Když už máš K procesor byla by škoda tam dát paměti pouze 2400MHz rozhodne bych dal těch par stovek navic a koupi aspon 3666MHz ty jsou do každé desky

- Já bych jen upozornil na to, že 3666 paměti jsou asi o 1000,- na jednom 8GB modulu dražší, takže se to pěkně prodraží a specificky ty 3,6 nepůjdou tolik poznat (u intelu o něco méně ještě než u ryzenu). Souhlasím, že bych vzal lepší paměti, ale poměr cena/výkon (si myslím) vychází ideálně tak pro 3,2 .. při 16 GB ram je mezi 3,2 a 3,6 taktem rozdíl přes 2000,- - Ryzen R5 2600 je super cpu, ale k RTX 2060 a na hry při takovém rozpočtu, šel bych do té i5/i7 - RM 750 super zdroj, ale podle mě naprosto zbytečně předimeznovaný (sestava v torture maximálně tak 300W, ani to ne)

Co vyhodit HDD a vzít rovnou další SSD? HDD je jen zdroj hluku a pomalosti, zvlášť do nových sestav. Třeba APACER AS340 SSD 960GB

To "systémové" SSD rozhodne ne 256GB, ale 500GB.