» Poradna » Programy

Dotaz: Dájí se převést pomocí ConvertXtoDVD (ostrá verze) 2 avi filmy s titulky na DVD?

Dotaz: Dájí se převést pomocí ConvertXtoDVD (ostrá verze) 2 avi filmy s titulky na DVD?Dík za re ....

Odpovědi na otázku

Tuturututruntutu

...hm...   taky názor

Jo co to tak zkusitt?-insert video,insert video.title ve stejnym adresari stejne pomenovany a ve spravnym formatu-srt.

ANO.

Ještě konkretizace:  Jde vlastně o "jeden film" (jeden titul) skládající se ze dvou avi souborů a dvou titulkových souborů ve formátu  .srt. Samozřejmě stejného jména. Např. film cd1.avi, film cd.2avi, titulky - film cd1.srt a film cd2.srtJak to dát dohromady? Dík za re.