Dotak xbox one s

Dobry den, premyslim o koupi xbox one s . Pouzit bude na TV o uhlopricce 165 cm 4K. Koukal jsem ze jsou i nove hry s podporou 4 k. Avsak kdyz vydim recenze xbox na TV tak jsou to vsechno o dost mensi TV a tam je obraz slusny. Vyuziju 4k zobrazeni na me velke televizi kdyz uz to podporuje, vim ze ne nativni. Dekuji

Odpovědi na otázku

Na 4K hrani je potřeba xbox one x. Xbox one s je slaboučký a jen některé hry jedou aspoň ve fullhd, ve 4K jedou jen filmy.

Dekuji za odpoved. Jedna se mi ze zacatku hlavne o call of duty ww2. Tato hra pojede ve full hd? Nemyslim jen sceny ale i behem hrani. Jak poznam ktere hry pujdou aspon ve full hd? I kdyz hodne novych her uz je i ve 4k. Nebude fullhd malo na 165 cm telku? Nebo je to dostacujuci. Dekuji

CoD používá dynamické rozlišení, podle náročnosti scény mění rozlišení od 800x900 do 1600x900. Na velkou TV je to už docela málo ale záleží jak je kdo náročnej a jak daleko od TV sedíte. To v jakém rozlišení hra běží se z obalu moc nedovíte, je potřeba hledat na googlu. Třeba xbox one x verze používá rozlišení 1920x2160 až 3840x2160 takže ve 4K to taky furt neběží. Je to hra od hry.

Hry assassin creed originsACall of duty ww2Jsou tyto hry plne prizpusobene na 4k + hdr. Dekuji

Jeste otazečku. Je mozne k xboxu one x propojit bluetooch sluchatka. Dekuji