» Poradna » Web a internet

Dostupnost Internetu kromě UPC

Zdar, za pokus nic nedám - potřeboval bych zjistit, jaký internet lze vůbec sjednat nebo si zařídit na adrese 2688/2 Máslová ulice v Praze .....Bohužel dotyčná známá ví prd - teď se přestěhovala a říká, že v garsonce je nějaká krabička router - asi ze zdířky ze zdi vede připojení od UPC - aspoň když tu adresu zadám do vyhledávače UPC. tak hlásí, že tam připojení je dostupné.budu to řešit s jejich hot-linem v pondělí - asi by stačilo zaktivovat tarif, který předchozí nájemník odhlásil - možná tam bude muset technik UPC naklusat, ona to nezprovozní a já do Prahy takovou dálku nepojedu.no ale hlavní dotaz směřuje asi sem - je možné si na téhle adrese sjednat nějakého jiného providera s minimální rychlostí 30 Mb/s ? Nebo co je technicky možné ? Jde o to, že UPC je drahé i pro Rotshildy - 429,- za ten nejlevnější tarif je docela masakr ....a to by měla bez televize, na kterou naštěstí nekouká .....Nebo je to ultimátum - UPC nebo nakakat ....předpokládám v nejhorším, že UPC to dokáže zapojit do 24 hodin - no ale ještě platit výjezd technika no nazdar

Odpovědi na otázku

Známá bydlí na Paťance, chce minimálně 30 Mb/s a UPC za 429,- jí připadá drahé i pro Rothschildy? (Ulice je Máslova, ne Máslová.)

Cetin jen "až 24 Mb/s"... Osobně bych bral to UPC.

Tarif Internet 150+ za 529 korun přece jde. Platím u jiné kabelovky 539 korun za 100/5 Mbit.

Nejde. Za 540,- Kč mám Internet 100/30, kabelovku s 90 programy v základu, k tomu ještě pevnou linku a dvě SIM karty s tarifem, který si vyberu. ☺

Prowider? Místo?

"nakakat" je správná volba... s 30 mb/s mě někdo otravovat za dveřma, tak ho vemu latí přes držku

Obejít sousedy a sousedky v Máslovce a zeptat se jich co je tam za možnosti.

No aby se neco dozvedel... ale jo je to asi nejsnazsi cesta. Ja se na schuzi naseho SVJ dozvedel ze v dome uz “ty internety” mame a UPC a providera s optikou neni treba zavadet. Navic se daji sehant “ty internety” prenosne a muzu si ho vozit i na chalupu 😀Nastesti se zadarilo presvedcit a oba vysokorychlostni poskytovatele (po nejakych obstrukcich) mame v dome zavedene ;)

u upc nezdřídka vyjde internet s televizí levněji. Chtěl jsem navýšit ze 100/10 na 200/20... samotný net 730, s kabelovkou 700...