Dostupnost grafických karet

Dobrý den, měl bych takový blbý dotaz😅 ohledně dostupnosti grafických karet. Potřeboval bych co nejdříve koupit nový GPU je mi jasný že do Vánoc to asi nedám ale přesto bych se chtěl zeptat jestli někdo nevíte nebo aspoň netušíte kdy můžou byt nějaké ty gpu skladem. Přesněji rtx 2060 případně 3060. A rovnou se zeptám jakou by jste vzali poměr cena/výkon a nebo jestli mám změnit orientaci a vzít něco od amd. 😂 Děkuji za každou odpověď 🙏

Odpovědi na otázku

Na czc bývají dejme tomu celkem často skladem 3070 a obcas 3080, 3060 sem viděl jen na začátku při spuštění. Ale chce to vychytat a sledovat během dne. Na tsbohemia jsou o něco dražší, ale o to častěji. Takže tak. Každopádně, cena / výkon teď moc neřeš, zkušenosti moc nejsou, takže co se ti vyskytne. Já nedávno bral 3070 a 3060. Když chceš, tak jsou.

A můžeme se nějak domluvit?

On ti nenabízel, že ti je prodá... Jen ti poradil, že máš často kontrolovat e-shop CZC.

Tak hlavně 3060 ještě ani nevyšla. Jen 3060 Ti. Snad bude příští rok dostupnost lepší.

Nový nick a stále nuda, že? Časopisy, plakáty, ghostscript...