Dostatečný zdroj k rtx 2080 ti

ZDravím mám tento zdroj https://www.alza.cz/seasonic-focus-plus-750-g... bude stačit na grafiku RTX 2080ti?...zbytek sestavy procesor I7-8700K,ram 16gb,1xHDD,2X M.2 ssd,MB Z370,chladič NOCTUA NH-U14S,5x ventilátor 140 mm,1x led pás,myš,klávesnice monitor 27 inch,zvuková karta Creative sound blaster Z,bude 750 w dostatečný zdroj?...děkuji za odpověd.

Odpovědi na otázku

S prstem v nose :) Určitě by stačil i 550W.

Zvládl ale už bych tu 550W moc netrápil, zvlášť když k tomu přijde třeba 9900k a ještě bude plán na taktování, 650W poskytne nějakou tu rezervu

Jj, neříkám, že ne. Určitě je lepší mít rezervu, ale tazatel se ptal způsobem, jako by si myslel, že 750W bude na hraně :) Pokud je smířen s cenou, tak má dobrý zdroj i do budoucna.