» Poradna » Mobily

Dostane LG G3s (D722) Lollipop?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli telefon LG G3s dostane Lollipop?Co jsem hledal na internetu, tak to všude všelijak mlží atd.Díky za informace! :)

Odpovědi na otázku

Ano dostane. Nevim, kdes narazil na to mlzeni, LG jednoznacne reklo ze LG G2 i G3 lollipop dostanou.

Ale on mluví o modelu G3s, ne o klasické G3

Dobry den uspesne se mi povedlo najit kdz androida 5 na twiteru lg zde odkaz najdete ho pri peclivem prohledani je tam d72220a-00 united kingdom kdo nevydrzi muze upgradovat jiz dnes 😉 https://twitter.com/lg_firmware

A má to smysl? Soft LG PC Suite varuje že potom přestane fungovat synchronizace, zálohování

Urcite muzete pockat jen ubezpecuji uzivatele lg g3s d722 ze android 5 bude i u nas takze tento android si zkousim sam od sebe pocitam ze novy upgrade me i tento stavajici nahradi je to opravdu jen pro zvedave vrtali jako sem ja

Jen zatim me beha vse na nem takze nevypada na neofiko verzi jedna se o ofiko evropskou verzi je zde i cestina takze tezko rici se synchronizaci ale je to mozne nebod jedte nebyl vydan ve forme upgradu kazdopadne obnova puvodnich dat zustava me zustali vsechny puvodni aplikace i cisla vse se obnovilo

A kterou verzii si stahnul ?? Mam na mysli jako co bylo v zavorke LG722 (??) dekuji

Je to verze d72220a-00 ze stavajici verze kitkat 10g je to oznacene d72210g ->d72220a-00

Konkretne v zavorce je spojene kralostvi je tam i cestina nez cesi vydaj nasi verzi bude to naky cas trvat ale urco se dockame i kdyz nevim cim se to bude lisit podle meho jen mozna tou synchronizaci ale ja zadny problem zatim nevnimam

Ahoj, mockrát děkuju za odpovědi!Mně stačilo jen to, že tento mobil dostane android 5.