» Poradna » Notebooky

Dostačující minimální konfigurace notebooku užívaného na níže uvedené účely

Dobrý den,jakou byste mně doporučili miminální dostačující konfiguraci notebooku užívaného jen na Internet a pro připojení (pomocí Cisco VPN) do zaměstnání a tam programování v C++Buideru, Sql, k práci s tabulkami databáze Oracle ?Na NB ani nesleduji filmy, ani neposlouchám hudbu, nehraji hry.Preferuji nyní procesor Intel, protože procesor AMD měly mé předchozí NB.Je potřebný procesor Intel i3 min. 2 GHz nebo stačí procesor nižší úrovně ?V práci mám i5 (a 4GB RAM), ale chtěla bych na domácím NB ušetřit ...A potřebuji NB, ne stolní PC.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

i3 klidně s Intel grafikou a 4GB RAM, v závislosti na typ VPN software nemusí mít ani Windows...